Köpekler ve Yarışmalar
Hoşgeldiniz. Köpekler hakkında sorularınızı yanıtlayabileceğimiz ve Ödüllü Yarışmalarımıza Katılabilmek için Üye Kabulümüz Devam Ediyor.
Lütfen Üye Olun yada Giriş Yapın

Join the forum, it's quick and easy

Köpekler ve Yarışmalar
Hoşgeldiniz. Köpekler hakkında sorularınızı yanıtlayabileceğimiz ve Ödüllü Yarışmalarımıza Katılabilmek için Üye Kabulümüz Devam Ediyor.
Lütfen Üye Olun yada Giriş Yapın
Köpekler ve Yarışmalar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Çıtır Köpek Eğitim&Pansiyon Hizmetleri - Crispy Dog Training&Pension Services
Çıtır Köpek Eğitim&Pansiyon Hizmetleri - Crispy Dog Training&Pension Services Icon_minitime1Cuma Tem. 15, 2011 5:31 pm tarafından ceyl

» Çocuklarla Golden Retriever
Çıtır Köpek Eğitim&Pansiyon Hizmetleri - Crispy Dog Training&Pension Services Icon_minitime1Salı Mayıs 31, 2011 6:54 pm tarafından ceyl

» Yorkshire Terrier Aranıyor.
Çıtır Köpek Eğitim&Pansiyon Hizmetleri - Crispy Dog Training&Pension Services Icon_minitime1Ptsi Nis. 25, 2011 10:19 pm tarafından Admin

» Alman Çoban Köpeği Aranıyor
Çıtır Köpek Eğitim&Pansiyon Hizmetleri - Crispy Dog Training&Pension Services Icon_minitime1Ptsi Nis. 25, 2011 10:16 pm tarafından Admin

» Golden Retriever Genel Özellikleri
Çıtır Köpek Eğitim&Pansiyon Hizmetleri - Crispy Dog Training&Pension Services Icon_minitime1Ptsi Nis. 25, 2011 10:11 pm tarafından ceyl

» Otizm de Sık Sorulan Sorlar
Çıtır Köpek Eğitim&Pansiyon Hizmetleri - Crispy Dog Training&Pension Services Icon_minitime1Ptsi Nis. 25, 2011 10:04 pm tarafından ceyl

» Çanakkale için Ücretsiz İyi Huylu Köpek Aranıyor.
Çıtır Köpek Eğitim&Pansiyon Hizmetleri - Crispy Dog Training&Pension Services Icon_minitime1Ptsi Nis. 25, 2011 9:09 pm tarafından ceyl

» Otistik Çocuklar ve Köpeklerle Terapi-4-
Çıtır Köpek Eğitim&Pansiyon Hizmetleri - Crispy Dog Training&Pension Services Icon_minitime1Ptsi Nis. 25, 2011 8:56 pm tarafından ceyl

» Otistik Çocuklar ve Köpeklerle Terapi-3-
Çıtır Köpek Eğitim&Pansiyon Hizmetleri - Crispy Dog Training&Pension Services Icon_minitime1Ptsi Nis. 25, 2011 8:51 pm tarafından ceyl

En iyi yollayıcılar
Admin
Çıtır Köpek Eğitim&Pansiyon Hizmetleri - Crispy Dog Training&Pension Services Vote_lcapÇıtır Köpek Eğitim&Pansiyon Hizmetleri - Crispy Dog Training&Pension Services Voting_barÇıtır Köpek Eğitim&Pansiyon Hizmetleri - Crispy Dog Training&Pension Services Vote_rcap 
ceyl
Çıtır Köpek Eğitim&Pansiyon Hizmetleri - Crispy Dog Training&Pension Services Vote_lcapÇıtır Köpek Eğitim&Pansiyon Hizmetleri - Crispy Dog Training&Pension Services Voting_barÇıtır Köpek Eğitim&Pansiyon Hizmetleri - Crispy Dog Training&Pension Services Vote_rcap 
auhn
sevgi
twitter
ebruscm

Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 123 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 10:50 am tarihinde online oldu.
Ortaklar
Çıtır Köpek Eğitim&Pansiyon Hizmetleri - Crispy Dog Training&Pension Services Imgcontainer
bedava forum

Çıtır Köpek Eğitim&Pansiyon Hizmetleri - Crispy Dog Training&Pension Services

Çıtır Köpek Eğitim&Pansiyon Hizmetleri - Crispy Dog Training&Pension Services Empty Çıtır Köpek Eğitim&Pansiyon Hizmetleri - Crispy Dog Training&Pension Services

Mesaj  ceyl Cuma Tem. 15, 2011 5:31 pm

ÇITIR KÖPEK
EĞİTİM&PANSİYON HİZMETLERİ
Crispy Dog Training&Pension Services

Köpeğinizin bulunduğu yerde;

- Temel İtaat: Otur, yat, bekle, yanıma gel, yürü, aferin, hayır, otur bekle, yat bekle, yavaş, hızlı, dur komutları

- İleri İtaat Eğitimleri: Temel İtaat eğitiminin kayışsız çalışılmasıdır.

- Eve uyum ve kuralların öğretilmesi: İstenmeyen davranışların engellenmesi, yemek kuralları, misafir karşılama, oturulacak/uyunacak yer gibi kuralların öğretilmesi

- Sosyalizasyon: Yavru dönemde verilen eğitimdir, bu dönemde geç kalınan yavru köpekler ileride şehir yaşamı ve diğer konularda size zorluk çıkaracak ve muhtemelen evden uzaklaştırılacaktır.

- Sıra dışı beceriler: Köpeğinizin öğrenmesini istediğiniz iki tarafında hayatını kolaylaştıracak beceriler öğretilir. Oyuncaklarını toplaması, kapı açması, ışık kapaması gibi… ( Bu tür beceriler köpeğinizin ırkı, boyutu, zekasıyla birebir ilgilidir.)

- Tuvalet Problemleri Çözümü: Köpeğin eve ilk geldiği zaman başlayan bu eğitim en çok karşılaşılan sorunlardan biri olup, köpeklerin evden uzaklaştırılmasındaki temel sorunlardan biridir.

- Davranış Problemi Olan Köpeklerin Eğitimi: İstenmeyen bir yeri kazmak, çiğnemek, eşyaya zarar vermek, sokaktan yemek, çöp karıştırmak, dışkı yemek, sahibi yokken eve çiş yapması, misafir üstüne atlama, havlama gibi..birçok aklınıza gelebilecek problemlerin çözümü mevcuttur.

Köpek sahibi ile de birlikte yapılacak çalışmalar sonrasında, köpeğe istenen yeni bir komutu sahibi de öğretebilecek duruma gelecektir. (Gerekli materyal tarafımdan eğitim sonrası aileye verilecektir) En önemlisi köpek ne zaman ne yapacağını bilecek ve daha yüksek bir uyum içinde lideriyle beraber hareket edecektir.

Danışmanlık Hizmeti: Ücretsiz Hizmetimizdir. Tüm Çalışmalarımız Bursa ili ile sınırlıdır. Kapsamında köpeğin gözlemlenmesi, aileyle ve köpekle tanışma, fiyat belirleme, Bilgilendirme, Ailenin aklındaki soruları cevaplama şeklindedir. Fiyatlarımız köpeğin ırkına, yaşına, karakterine göre değişmekte olup, ücretlendirme danışmanlık hizmetinden sonra aile ile birlikte yapılacaktır.

Ev içinde yaşayan agresyon göstermeyen köpekler için pansiyon hizmetimiz mevcuttur. Köpeğin maması ailesi tarafından getirilir ve 15tl/gün olarak fiyatlandırma yapılacaktır.
ceyl
ceyl
Moderatör
Moderatör

http://www.dunyadanguncel.tr.gg

- Similar topics